Projektový tým

Řídící centrum projektu. Připravuje a koordinuje jednotlivé aktivity, zajišťuje spolupráci s externími spolupracovníky, hlídá finanční čerpání a  dodržování harmonogramu projektu.

Ing. Petr Hedrlín

Manažer projektu. Na Palestře působí ve funkci sportovního manažera, přednáší management a marketing. Koordinuje plnění klíčových aktivit, odpovídá za čerpání rozpočtu, přípravu podkladů a práci externích dodavatelů a spolupracovníků. Organizuje a zajišťuje odborné praxe studentů, sportovní kurzy a exkurze, spolupráci se sportovními kluby a firmami a zajišťuje organizační přípravu závodů a akcí, kterých se studenti v rámci svých odborných praxí zúčastňují.

Martina Cibulová

Projektová asistentka. Zajišťuje administraci projektu, komunikuje s lektory a externími spolupracovníky. Odpovídá za propagaci projektu, komunikaci s Magistrátem hl.m. Prahy a spolu s manažerem projektu koordinaci klíčových aktivit projektu podle harmonogramu projektu.

JUDr. Michal Frabša

Odborný konzultant. Na Palestře přednáší právo a organizuje a zajišťuje odborné praxe studentů. V projektu zajišťuje právní služby a spolu s manažerem projektu odpovídá za oblast odborných praxí a komunikaci s partnery.

Kontakt

ATVS Palestra VOŠ s.r.o.

hedrlin@palestra.cz

Slovačíkova 400/1
Praha 9
19700

286852080

Vyhledávání

Evropský sociální fond

Praha & EU: Investujeme do vaší budoucnosti

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode